gry planszowe w rozszerzonej rzeczywistości (ar)

Wprowadź wizualizację gier na wyższy poziom. Rozszerzona Rzeczywistość (AR) pozwala zaprezentować klientom produkt w niespotykanej dotąd formie, bezpośrednio na ich stole.

AR pozwala wstępnie przetestować produkt w otoczeniu Twojego klienta. Zainteresowany może umieścić grę na swoim stole, docenić detale, obracać ją i oglądać z każdej strony. Zastosowanie dodatkowych animacji pozwoli zaprezentować potencjalnym użytkownikom unikalne atrybuty każdej z gier.

zawartość opakowania

Statyczna wizualizacja AR

Wielkość planszy, kart, figurek

Rozszerzona Rzeczywistość pozwala w pełni odwzorować przedmioty w ich rzeczywistych rozmiarach Pozwala na prezentacje opakowania, opakowania wraz z zawartością, bądź samej zawartości opakowania. Prezentację w pełni dostosowujemy do potrzeb naszych klientów. Prezentowaną grę można na żywo obracać, powiększać, zmniejszać, przyjrzeć się każdemu detalowi. 

rozszerzona rzeczywistość

Prezentacja produktów w AR bez konieczności instalowania aplikacji. 

AR - PRZYSZŁOŚĆ BRANŻY

Technologia, którą wdrażamy jest obsługiwana przez wszystkie komputery komputery (PC, Mac) oraz urządzenia mobilne (Android, iOS). Nie ma konieczności instalacji aplikacji. AR dostępna jest bezpośrednio na urządzeniach mobilnych, komputery stacjonarne wyświetlają model 3D

animacje w ar

Nowe możliwości prezentacji produktów

PREZENTACJA FUNKCJONALNOŚCI

Rozszerzona Rzeczywistość pozwala przedstawiać funkcjonalności przedmiotów w zupełnie nowy sposób. Prezentacja w trybie rzeczywistym pozwala klientowi doświadczyć gry w zupełnie nowy sposób. Dzięki holistycznej prezentacji gracze mogą podjąć decyzje zakupowe w świadomy sposób.

Zamów darmową konsultację AR

pracowaliśmy z: