Prezentacje produktowe AR

Dodaj model 3d swojego produktu na stronie i pozwól klientowi umieścić go w jego wnętrzu

Sprzedaż internetowa

W dzisiejszych czasach inwestycja w bezkontaktowe zakupy daje korzyści zarówno sklepom jak i klientom końcowym. Oddając w ręce kupującego możliwość przymierzania oferowanych produktów w jego wnętrzu zwiększamy współczynnik konwersji.

INTUICYJNOŚĆ

Możliwość prezentacji dowolnego produktu w 3d bez instalowania dodatkowych aplikacji, bezpośrednio w przeglądarce. Intuicyjny sposób interakcji z modelem pozwoli każdemu na swobodne zapoznanie się z produktem

TESTOWANIE W DOMU

Model 3d nakładany jest na obraz z aparatu smartfona z zachowaniem odpowiedniej skali, perspektywy oraz warunków oświetleniowych. Pozwala to potencjalnemu klientowi zobaczyć oferowany produkt w jego własnym wnętrzu.

DREAM

SKANDYNAWSKIE ŁÓŻKO

OPIS PRODUKTU

Oryginalny projekt, brak widocznych mocowań, lekka konstrukcja i wytrzymałość nawet do 150 kg – to najważniejsze cechy naszego łóżka! Łóżko w stylu skandynawskim DREAM to projekt, od którego wszystko się zaczęło. Powstało jako produkt dla dzieci, dlatego naszym priorytetem było tutaj bezpieczeństwo – zaokrąglone, ręcznie szlifowane krawędzie, naturalne lakiery wodne i oleje, idealnie gładka powierzchnia i brak widocznych mocowań to cechy, które sprawią, że można z niego korzystać bez obaw. 

pracowaliśmy z: