Vr wizualizacje architektoniczne

Aplikacje VR

Okulary wirtualnej rzeczywistości pozwalają obserwatorowi w pełni poczuć otaczającą go wirtualną przestrzeń, dzięki temu są niezastąpionym narzędziem do prezentacji wizualizacji architektonicznych. Tworzone przez nas aplikacje wirtualnej rzeczywistości pomagają poczuć rzeczywistą skalę nieruchomości, zmieniać na żywo wykończenie oraz dodatki, a ich wysoka jakość sprawia, że odczucie graniczy z realizmem. Reakcje gości na targach, którzy zanurzyli się w wirtualnej rzeczywistości dzięki naszym aplikacjom są bezcenne.

wizualizacje produktowe Aplikacja PC

Aplikacje PC

Nasze aplikacje są pomocnym narzędziem przy sprzedaży inwestycji w biurach obsługi klienta lub na targach nieruchomości. Po aplikacji użytkownik porusza się podobnie jak w grze komputerowej, odbywa wirtualny spacer renderowany w czasie rzeczywistym. Na żywo może także spersonalizować swoje mieszkanie – zmienić kolor ścian, materiał posadzki czy model lampy i zobaczyć rzeczywisty widok z okna.

mobilne wizualizacje architektoniczne

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne są odpowiednikami Aplikacji na PC, dostosowanymi do systemu Android. Łatwe w obsłudze narzędzie sprzedażowe w postaci aplikacji na smartfon lub tablet ułatwi doradcom prezentację nieruchomości klientom. Aplikację mobilną można także udostępnić klientom, którzy sami zwiedzą swoje przyszłe mieszkanie.
wizualizacje architektoniczne

Wizualizacje

Wizualizacji nie przeliczamy na sztuki – nasi klienci otrzymują tyle wizualizacji i w takiej rozdzielczości jakiej potrzebują. Tworzymy wizualizacje dla deweloperów, architektów i inwestorów: wizualizacje wnętrz, wizualizacje mieszkań i domów jednorodzinnych, wizualizacje budynków wielorodzinnych i wizualizacje osiedli mieszkaniowych, wizualizacje biur a także wizualizacje budynków usługowych.

wizualizacje architektoniczne animacje

Animacje

Zaletą wykorzystywanego przez nas oprogramowania jest łatwość i szybkość przygotowania wysokiej jakości animacji po dowolnej ścieżce, wszystkie nasze animacje renderujemy w rozdzielczości 4K. Wizualizacje dla deweloperów w postaci animowanych obrazów wzbogacą stronę internetową inwestycji i będą doskonałą reklamą w mediach społecznościowych. Spójne graficznie wizualizacje statyczne i filmy reklamowe są wizytówką, dzięki której inwestycja zapada w pamięć.

wideo sferyczne 360 wizualizacje architektoniczne

Filmy 360

Sferyczne wideo z możliwością rozglądania się - kamera porusza się po wyznaczonej ścieżce, na której generowany jest obraz 360°. Wideo umożliwia podjęcie decyzji oglądającemu na czym chce skupić swoją uwagę.  Wystarczy kliknąć i przeciągnąć obraz lub poruszać go klawiszami W S A i D. Dodatkowa zaletą filmów 360 jest możliwość ich prezentacji w wirtualnej rzeczywistości (Oculus Rift, HTC Vive lub Samsung Gear VR)