PREZENTACJA PRODUKTOWA W ROZSZERZONEJ RZECZYWISTOŚCI

W łatwy sposób dodaj model 3d produktu na swojej stronie www i pozwól klientom korzystać z możliwości AR

Poprawa konwersji e-commerce

Inwestycja w bezkontaktowe zakupy to korzyść zarówno dla sprzedających jak i klientów. Sprzedający zyskują większe zaufanie klientów i obniżają współczynnik zwrotów. Klienci zyskują możliwość przymierzania produktów w ich wnętrzach, co ułatwia podejmowanie świadomych decyzji zakupowych.

INTUICYJNOŚĆ

Prezentacja produktów w Rozszerzonej Rzeczywistości jest dostępna bezpośrednio z przeglądarki, bez konieczności instalacji dodatkowych aplikacji. Intuicyjny sposób interakcji z modelem pozwola każdemu na swobodne zapoznanie się z produktem

TESTOWANIE W DOMU

Model 3d nakładany jest na rzeczywistość poprzez aparat smartfona. Dzięki zachowaniu odpowiedniej skali, perspektywy oraz warunków oświetleniowych, prezentowany obraz wygląda naturalnie. Dzięki temu klient jest w stanie porównać materiały, kolory oferowanych produktów, oraz zobaczyć je w bezpośrednim sąsiedztwie posiadanego wyposażenia pomieszczenia.

KOMU POTRZEBNA JEST ROZSZERZONA RZECZYWISTOŚĆ?

Na wdrożeniu technologii opartych na rozszerzonej rzeczywistości najwięcej skorzystają firmy oraz instytucje chcące zwiększyć swoją konkurencyjność. Z perspektywy klienta AR jest idealną pomocą przy podejmowaniu decyzji zakupowych. Może on przetestować potencjalny zakup w swoim własnym otoczeniu, dopasować go bez użycia urządzeń pomiarowych, swobodnie zmieniać kolory i funkcjonalności. Wszystko to odbywa się w czasie rzeczywistym bez wychodzenia z domu. Rozszerzona rzeczywistość ma również ogromne pole do popisu w dziedzinach naukowych, szkolnictwie, oraz w szkoleniach. Pobudza ona wyobraźnie studentów do rozwiązywania trudnych problemów. Ponadto umożliwia tworzenie instrukcji obsługi, która w czasie rzeczywistym pokazuje kolejność oraz sposób wykonywania danych czynności.

W najbliższych latach przedsiębiorstwa będą masowo wdrażały rozwiązania oparte na rozszerzonej rzeczywistości.

ZAMÓW DARMOWĄ KONSULTACJĘ AR

Rozszerzona Rzeczywistość szturmem zdobywa kolejne przyczółki praktycznie w każdej dziedzinie życia. Nie zostawaj w tyle. Skontaktuj się z nami i poznaj możliwości wdrożenia Rozszerzonej Rzeczywistości w swojej firmie!

pracowaliśmy z: